صرافی coinex

در این مقاله قصد داریم درباره ی صرافی CoinEx بخوانیم و با ویژگی ها و مزیت های آن بیش تر آشنا شویم.این صرافی در واقع یک پلتفرمی برای ارز‌های رمزنگاری شده است .این صرافی از سال اولیه ی راه اندازی خود در کشور چین مستقر می باشد. منظور از سال های ولیه ی راه اندازی این است که این صرافی در سال دو هزار و هفده تأسیس و راه اندازی شد. از دلایل شهرت سرع این صرافی در جهان این است که این صرافی دارای طیف گسترده‌ای از رمز ارز‌ها می باشد و این ویژگی باعث شده است که کاربران این امکان را داشته باشند که در این سیستم عامل با آن‌ها به تجارت بپردازند.در ادامه ی این مطلب بیش تر با این صرافی و ویژگی هایی که دارد آشنا خواهیم شد.البته توجه داشته باشید که Cryptos به ازای ارز‌های رمزنگاری شده BCH ،BTC ،ETH و USDT معامله خواهند شد.

ارز رمز coinex

پس از این که این صرافی راه اندازی شد و در سطح جهان مورد استفاده و استقبال کاربران قرار گرفت با مرور زمان این صرافی هم چنین ارز رمزنگاری شده خود را نیز راه اندازی کرد.این مسئله این زمینه را ایجاد کرد که می‌توان با بهره مندی از آن در معاملاتی بزرگ در داخل سیستم عامل به راحتی به معامله پرداخت.امروزه با گسترش اینترنت و آشنایی بیش تر کاربران با دنیای ارز های دیجیتال و معاملات رمز ارزها این صرافی هم همچنان پر قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد. این صرافی در حال حاضر هم چنان فعالیت دارد، و هم چنین برنامه‌هایی دارد که به منظور ساخت و ایجاد یک ارزی به صورت غیر متمرکز رمزنگاری که توسط CoinEx Token که به اختصار به (CET) نیز شهرت دارد تأمین می شوند.از جمله دلایلی که این پلتفرم توانسته از محبوبیت بالایی برخوردار باشد این است که بر اساس نیاز های کاربران ساخته شده است.علاوه بر این که در عملکرد خود نیازهای کابران را در نظر گرفته است هم چنین یکی از ساده‌ترین کارکرد‌ها را هم دارد،و کار با آن آسان است. حتی یک فردی که تازه کار هم می باشد این امکان را دارد که بدون احتیاج داشتن به یادگیری آموزش از دیگران، کار خود را راه بیاندازند.حالا که تا حدودی با این صرافی آشنا شدیم در ادامه بهتر است به بیان برخی از مزیت های آن بپردازیم که احتمالا نمی دانید.

مزیت های صرافی coinex چیست؟

از جمله اولین مزیت های آن این است که انواع گسترده‌ای از ارز‌های رمزنگاری شده را در زمینه ی تجارت دارد.توجه کنید که صرافی coinex توانسته مجموعه ای به صورت متنوع و گسترده‌ از ارز‌های رمزپایه که می تواند شامل توکن و یا سکه باشد را جهت خرید و فروش در اختیار کاربران قرار بدهد. البته پیش تر هم به این موضوع اشاره کردیم که این ارز‌ها در مقابل ارزهای بومی و اصلی در سیستم عامل مورد معامله قرار می گیرند. دراین صرافی ارز های رمزپایه بیت کوین Bitcoin Bitcoincash (BCH) ، Bitcoin (BTC)بیت کوین کش ،Ethereum (ETH) اتریوم و Tether (USDT) تتر نیز مورد پشتیبانی قرار می گیرد.این گستردگی ارزهای رمز نگاری شده به ویژه توانسته در زمنیه ی تجارت بسیار کارآمد باشد و جزء یکی از مزیت های اصلی صرافی coinex می باشد.

دومین مزیت صرافی coinex را می توان این دانست که هزینه ی معاملات در آن پایین می باشد.توجه داشته باشید که صرافی CoinEx نسبت به دیگر صرافی های ارزهای دیجیتال دارای کارمزد کم تری هستند و فقط یک درصد از کارمزد معاملات  معامله گران بازار را تحت عنوان کارمزد کسر خواهند کرد.البته این شرایط نیز ممکن است به وجود بیاید که این صرافی هزینه ای  را هم دریافت نکنند این مسئله معمولا در میان سازندگان بازار  وجود دارد. منظور از سازندگان بازار مانند تاجری که متعهد است  همیشه با قیمت‌هایی مشخص شده به تجارت و خرید و فروش می باشد که  در ازای معاملات هزینه‌ای هم  پرداخت نمی‌کنند.

از دیگر مزیت های این این  صرافی امنیت بالای آن است.

طبیعتا کاربران در  زمینه ی  ارزهای دیجیتال این صرافی  را به عنوان یک صرافی  ایمن و قابل اعتماد می دانند.در واقع بخشی  از این امنیت به دلیل این است که  صرافی CoinEx یک سیستم امنیتی “Full Dimension Protection” اجرایی می‌کند. و کسانی که دراین زمینه  آشنایی بیش تری  نسبت به دیگرافراد دارند می دانند که  این پلتفرم از بخش های مختلفی  تشکیل شده است که مجموعه ی  آن برای تأمین جنبه‌های امنیتی سیستم عامل استفاده می‌ شود. بنابراین اگر  فکر می کنید که آیا انجام خرید و فروش و معاملات در این بستر  امنیت لازم را دارد یا خیر.

باید بگوییم که شما می‌توانید این اطمینان داشته باشید که همه ی  معاملات در   زمینه ی  پرداخت، معادلات و خرید و فروش‌های انجام شده در سیستم عامل بسیار دارای امنیت بالایی هستند، و  هیچ کاربر دیگری  قادر نیست  از آن‌ها اطلاع پیدا کنند.البته همانطور که  پیش تر هم گفتیم یکی از  مزیت های این پلتفرم این است که  استفاده از آن بسیار آسان است و شما می توانید  از ابزار‌هایی مانند Advance Charting به راحتی  مبادلات مد نظر  خود  را انجام دهید.کار با ابزارهایی به منظور تجزیه و تحلیل معاملات برای افراد بسیار آسان خواهد بود و معامله گران این امکان را دارند که  از ابزار‌های مختلفی  استفاده کنند البته که همه ی   این اقدامات هم تنها به وسیله ی  چند کلیک ساده انجام پذیر است.با توجه به آسان بودن کار با این  صرافی  برای  افرادی مبتدی که به تازگی  می خواهند وارد تجارت و خرید و فروش  ارزها شوند پلتفرمی آسان می باشد.

جالب است که این  صرافی تعامل  بالایی با کاربران خود دارد و این امکان را نیز برای آن ها قرار داده است تا به وسیله ی  کدی از دوستان خود دعوت کنند تا در این صرافی ورود کنند و فعالیت خود را آغاز کنند.جالب است بدانید که صرافی رمزنگاری CoinEx به کاربرانی که از طریق کد دعوت دوستان خود را به این صرافی دعوت می‌کنند،پاداش می دهد.این کار می تواند برای افراد یکه این کار  را انجام می دهند سودآور هم باشد چرا که کاربران بیست درصد  از هزینه تجارت دوستانی  که به این  صرافی  معرفی کرده‌اند را دریافت خواهند کرد.

صرافی coinex به عنوان معدنی برای تجارت به شمار می رود:

از  جمله دیگر مزیت این صرافی این است که تجارت محور می باشد. در واقعاین معدن   مفهوم جدیدی را تحت  عنوان “معدن تجارت محور” که معادل  انگلیسی  آن (Trade Driven Mining) می باشد را  اعلام کرده است. این قابلیت توانسته پیشرفتی در این صرافی به شمار  برود چرا که  که با توزیع کردن توکن‌های CET توانسته توجه و اعتماد کاربران را به دست آورده و بسیار به آن ها کمک کند.روند کار در این پلتفرم هم نیز  به گونه ای  است که تمام هزینه‌های معامله در این سیستم عامل محاسبه شده  و به توکن‌های CET تبدیل خواهند شد . پس از آن که هزینه ها به این توکن تبدیل شد  توکن‌های  CET  به بازرگانان ارائه می  شود البته این مسئله بستگی به میزان معاملات دارد. توجه داشته باشیدکه  یکی از  اقدامات مثبتی که صرافی CoinEx در این زمینه انجام می دهد این است که   از روش شفافی به منظور  توزیع توکن استفاده می‌کند.منظور  از  روش   شفاف این است که کاربران  به راحتی می توانند متوجه شوند که زمان توزیع آن ها چه زمانی است.زیرا که همه ی  هزینه‌های معاملات جمع آوری شده وهم چنین  نحوه توزیع آن‌ها در  زمانی که  لازم به توزیع باشد در سایت نشان داده می‌شود.

حالا سوال مهمی که می تواند بسیاری  از افراد را درگیر  خود کند این است که چگونه می توانیم بخشی  از معاملات باشیم  و ثبت نام کنیم؟ثبت نام به عنوان  کاربری  که در این صرافی  به منظور  انجام معاملات فعالیت می کند کار  دشواری  نیست و همه ی کاری  که باید انجام دهید این است که  لازم است یک آدرس ایمیل فعال برای تأیید شدن در اولین مرحله داشته باشید.پس از این که  ثبت نام انجام شد و  حساب کاربر ثبت شد ، در مرحله ی   بعدی  لازم است حساب‌های خود را تأیید کنید. البته توجه داشته باشید  که  برای امنیت بهتر حساب شما ،تنها متکی  به ایمیل خود نباشید چرا که ممکن است برای ایمیل شما مشکلی  به وجود بیاید بنابراین بهتر است که برای این امنیت بالاتری  در این زمینه داشته باشید  Google Authenticator و شماره تلفن همراه خود را متصل کنید.در ادامه می خواهیم  به این موضوع بپردازیم که صرافی coinex در میان ایرانیان تا چه میزان محبوبیت دارد؟آیاایرانیان نیز  مانند دیگر  کشورها میزان استفاده ی  بالایی از این صرافی دارند یا خیر؟

باید بگوییم که بله،با توجه به ویزگی  و مزیت هایی که پیش  تر درباره ی این صرافی  بیان کردیم یکی از  مهم ترین آن ها این بود که این صرافی رابط کاربری آسانی دارد و این مسئله  یکی از مهم ترین دلایلی است که باعث  شده است  این صرافی درمیان  ایرانیان به محبوبیت خاصی رسیده و طی این چند سال اخیر به نرخ میزان بیش تری از استفاده از  آن برسیم.

 

صرافی کوینکس